Warszawa , ul. Klasyków Białołęka Tarchomin

Mieszkanie , 35,64 m2

323 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 267552
Powierzchnia: 35,64 m2
Liczba pokoi: 1
Piętro 3 /3
Rok budowy: 2021
Cena za m2: 9062.85 PLN
Cena: 323 000 PLN

Opis nieruchomości:

Kameralne mieszkania w otoczeniu lasu z łatwym dostępem do infrastruktury i komunikacji miejskiej.

Harmonijne otoczenie i regularny kontakt z naturą pozytywnie wpływa na spokój ducha. Lokalizacja inwestycji, w której zieleń jest na wyciągnięcie ręki pozwala zregenerować siły i spokojnie odetchnąć po każdym dniu pracy. Bliskość lasu sprawi, że poranny trening, spacer z rodziną czy weekendową wycieczkę rowerową zaczniesz tuż po wyjściu ze swojego domu. W niedalekim Parku Henrykowskim przyjemnie spędzisz czas ze swoimi przyjaciółmi i pobawisz się z dziećmi. Jednocześnie, dzięki sprawnej komunikacji miejskiej i doskonale zaplanowanej infrastrukturze komunikacyjnej wciąż będziesz blisko miejskiego życia. Rozwinięte zaplecze sklepowo-usługowe pozwoli zadbać o wszystkie potrzeby.


Nowoczesna a jednocześnie prosta i ponadczasowa architektura z płaskim dachem, dużą ilością przeszkleń, balkonów i tarasów co odpowiada dzisiejszym standardom i zapotrzebowaniom rynku.

Osiedle składa się z jednego budynku wielorodzinnego wolnostojącego, w którego skład będą wchodzić 32 lokale mieszkalne. Lokale mieszkalne o powierzchni od 35 m2 do 66 m2 będą posiadały od 1 do 3 pokoi.

Każde z mieszkań jest zaprojektowane tak, aby mieszkańcy mogli w pełni zaznać jego komfortu. Przemyślane układy pozwalają na aranżację według własnego uznania. Ustawność pomieszczeń pozwoli się cieszyć wygodą singlom, parom, czy młodym rodzinom, tworząc idealną przestrzeń do życia. Dzięki przemyślanemu rozplanowaniu może zmieniać się wraz z biegiem lat, dopasowując się do potrzeb jego mieszkańców. Rozsądny, dobrze dopasowany metraż sprawia, że każdy ma komfortowe miejsce dla siebie, a mieszkania stają się dostępne dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem własnego „M”.

Ponadto na parterze znajdą się 4 lokale usługowe do dowolnej aranżacji z wejściem każdy bezpośrednio z chodnika w przedziale od 42 m2 do 62 m2, które w razie potrzeby można połączyć w dowolnym układzie. W kondygnacji podziemnej znajdzie się parking, który pomieści 25 samochodów i 12 boksów rowerowych. Dodatkowo na zewnątrz usytuowanych zostanie 22 dodatkowe miejsca parkingowe oraz miejsca dla niepełnosprawnych. Teren wewnątrz osiedla zostanie zagospodarowany zielenią. Przemieszczanie wewnątrz budynku ułatwi nowoczesna winda dostosowana do wielkości budynku i ilości mieszkańców.

Projekt będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych .

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Eugenia Palczyk

Telefon : +48882922882

eugenia@ew-reals.pl