Warszawa , ul. Człuchowska Bemowo

Mieszkanie , 30,47 m2

365 640 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 526294
Powierzchnia: 30,47 m2
Liczba pokoi: 1
Piętro 2 /4
Rok budowy: 2022
Cena za m2: 12 000 PLN
Cena: 365 640 PLN

Opis nieruchomości:

Czwarty etap osiedla to kontynuacja wyjątkowej inwestycji realizowanej na warszawskim Bemowie. W nowoczesnym pięciokondygnacyjnym budynku w kształcie litery L znajdą się 74 mieszkania, których standard wyprzedzi oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.
Innowacyjne rozwiązania architektoniczne pracowni Mąka - Sojka Architekci oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe wspólnie tworzą wyjątkową ofertę na warszawskiej mapie nieruchomości.
W budynku zaprojektowano mieszkania o powierzchniach od 29 m² do 87 m². Wszystkie mieszkania mają loggie lub balkony, a część mieszkań na parterze - także ogródki lokatorskie. To wspaniałe miejsce dla miłośników relaksu w otoczeniu kwiatów i zieleni. Dodatkowym atutem wybranych mieszkań zlokalizowanych na V kondygnacji są przestronne tarasy zachęcające do odpoczynku na świeżym powietrzu i do podziwiania miasta.
Bliskość niezbędnych punktów handlowo-usługowych oraz doskonała komunikacja z centrum Warszawy zapewnią najwyższy komfort życia w tym miejscu. Każdy znajdzie tu odpowiednią przestrzeń dla siebie: wymagający single, pary rozpoczynające wspólne życie i duże rodziny z dziećmi.
Pracy nad projektem przyświecała zasada troski o połączenie estetyki, funkcjonalności i wygody. Dzięki temu osiedle Stella jak prawdziwa gwiazda będzie błyszczeć na tle miasta ciepłym blaskiem rozświetlonych okien w domach szczęśliwych mieszkańców.

Inwestycja jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Eugenia Palczyk

Telefon : +48882922882

eugenia@ew-reals.pl