Warszawa , ul. Szeligowska Bemowo

Mieszkanie , 30,50 m2

370 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 229354
Powierzchnia: 30,50 m2
Liczba pokoi: 1
Piętro 4 /6
Rok budowy: 2022
Cena za m2: 12131.15 PLN
Cena: 370 000 PLN

Opis nieruchomości:

Inwestycja oferuje wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - aktywni mają na wyciągnięcie ręki pełną ofertę rekreacyjną i rozrywkowo-kulturalną stolicy, a rodziny z dziećmi i miłośnicy przyrody zrelaksują się w otoczeniu zieleni i parków. Ogromną zaletą inwestycji jest bliskość planowanej stacji II linii metra oraz dobre połączenie z trasą szybkiego ruchu S8, dzięki czemu można komfortowo i sprawnie dotrzeć do każdej części miasta.
Obecnie do sprzedaży wchodzi kolejny drugi etap inwestycji, w którym powstanie 160 nowych mieszkań w metrażach od 30 do 70mkw. z balkonami lub ogródkami. Rozmiar lokali, ich rozkłady oraz funkcjonalność przestrzeni wspólnych została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewnić komfort zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom żyjącym w pojedynkę. Inwestycja jest zgodna z najnowszymi światowymi trendami i uwzględnia rozwiązania ekologiczne - m.in. panele fotowoltaiczne oraz światła LED, które wpływają na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowym i cenionym przez kupujących atutem jest system Smart House - w standardzie, bez dodatkowych opłat - pozwalający na sterowanie urządzeniami domowymi przez np. smartfon, dzięki czemu mieszkanie jest jeszcze bardziej funkcjonalne i energooszczędne. Wszystkie te elementy spełniają oczekiwania klientów.
Największe atuty:
• Planowana stacja II linii metra - 200 metrów
• Części wspólne wykończone wysokiej jakości materiałami
• Niska zabudowa i ciekawa bryła budynków z modernistycznym akcentem
• Funkcjonalnie zaprojektowane, przestronne mieszkania o zróżnicowanych metrażach
• Obszerny teren rekreacyjny, starannie zaaranżowana zieleń wokół budynków, elementy małej architektury i plac zabaw dla dzieci

Inwestycja jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Eugenia Palczyk

Telefon : +48882922882

eugenia@ew-reals.pl