Warszawa, ul. Krucza Śródmieście

Biuro , 50 m2

3 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 325933
Powierzchnia: 50 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy: 1900
Cena za m2: 60 PLN
Cena: 3 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do wynajęcia wysokie, niezwykle klimatyczne, 3-pokojowe biuro usytuowane na parterze przedwojennej kamienicy z odnowionymi klatkami schodowymi, zlokalizowanej u zbiegu ulic Wilczej i Kruczej. Ścisłe centrum Warszawy, ok.10 minut pieszo od Pałacu Kultury i Nauki oraz Stacji Metro Centrum. Miejsce to charakteryzuje się rewelacyjnym węzłem komunikacyjnym, zapewniającym wygodne połączenie z pozostałymi częściami Stolicy, zarówno dla poruszających się samochodem, jak i korzystających z komunikacji miejskiej. Opisywany lokal składa się z trzech pokoi, w tym jednego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, niewielkiego przedpokoju oraz sporej łazienki. Do oferowanej kwoty należy doliczyć jedynie opłaty za prąd. Czynsz administracyjny, opłacany jest przez Właściciela tego lokalu.

Proponowana stawka czynszu będzie obowiązywała przez pierwsze 6 miesięcy najmu. Następnie wzrośnie do 3400zł i na tym poziomie będzie się utrzymywać do końca umowy. 

Jest to idealna propozycja dla firm poszukujących nowej siedziby. Przedmiotowy lokal w ostatnich latach był wykorzystywany na cele biurowe. Podane ceny są wartościami netto. Właściciel jest upoważniony do wystawiania faktur VAT.

Świetna oferta. Polecam i zapraszam do współpracy.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl