Warszawa , ul. Grójecka Ochota Rakowiec

Biuro , 180 m2

13 500 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 332358
Powierzchnia: 180 m2
Liczba pokoi: 7
Piętro 7 /11
Rok budowy: 2010
Cena za m2: 75 PLN
Cena: 13 500 PLN

Opis nieruchomości:

Do wynajęcia biuro o powierzchni 180 m2 przy ul. Grójeckiej na Ochocie w prestiżowym budynku Triton Park. 

Lokal jest przestronny i urządzony według projektu pracowni architektonicznej w bardzo wysokim standardzie z wykorzystaniem wielu rozwiązań funkcjonalnych ułatwiających pracę. W skład lokalu wchodzi 6 przestronnych gabinetów oraz bardzo reprezentacyjna sala konferencyjna. Wszystkie gabinety są umeblowane oraz wyposażone w klimatyzację. Każdy gabinet posiada duże okna z ładnym widokiem, m.in. na zieleń co jest miłym dodatkiem do pracy biurowej. Z dwóch gabinetów jest wyjście na taras. Biuro składa się również z recepcji, hallu, dwóch toalet z podziałem na damską i męską, odróżniających się również kolorystyką, małej łazienki z prysznicem, pomieszczenia ksero, serwerowni oraz pokoju socjalnego -  w pełni wyposażonej kuchni. 
Jeden z gabinetów zostanie wydzielony do wyłącznego korzystania przez Wynajmującego, jest to kwestia dogadania z przyszłym Najemcą.

TRITON PARK to budynek z 2010 roku, z przeznaczeniem na biura i lokale mieszkalne. Części wspólne budynku o podwyższonym standardzie. Na parterze znajduje się portiernia, zaś wokół budynku mamy do dyspozycji ogólnodostępne miejsca parkingowe. Budynek posiada garaż podziemny, możliwość wynajęcia miejsc postojowych. Godne uwagi jest patio z pięknie zaaranżowaną zielenią oraz dwoma oczkami wodnymi, jest to świetne miejsce do chwilowego relaksu i oderwania od obowiązków. Lokalizacja biura zapewnia świetną komunikację, zarówno dla osób korzystających z samochodu jak i komunikacji miejskiej. 

Informacje dodatkowe:
- biuro wynajmowane z wyposażeniem,
- możliwość wprowadzenia zaraz po zawarciu umowy najmu,
- do czynszu najmu należy doliczyć obowiązujący podatek VAT,
- dodatkowo płatna energia elektryczna,
- istnieje możliwość wynajmu mniejszej części lokalu.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego celem przedstawienia szczegółów oferty i umówienia terminu prezentacji. 

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl