Warszawa , ul. Adama Asnyka Ochota Filtry

Lokal medyczny , 47 m2

3 990 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 339897
Powierzchnia: 47 m2
Rok budowy: 1930
Cena za m2: 84.89 PLN
Cena: 3 990 PLN

Opis nieruchomości:

Oferuję do wynajęcia lokal medyczny znajdujący się na parterze kamienicy z lat trzydziestych przy ul.Asnyka 8. Lokal ma pow. ok. 47 m2 i składa się z dwóch pomieszkań o pow. 16 m2 każde, poczekalni, dwóch osobnych toalet oraz piwnicy w której urządzono schowek na kompresor. 

Jedno z pomieszczeń jest całkowicie urządzane i funkcjonuje jako gabinet stomatologiczny (wyposażenie na końcu ogłoszenia). 
W drugim pomieszczeniu, także przystosowanym technicznie na potrzeby gabinetu lekarskiego może przyjmować lekarz prawie dowolnej specjalizacji. 

Oferta jest adresowana do lekarza który chciałby wynająć i poprowadzić samodzielny gabinet lekarski a drugi gabinet podnająć lekarzowi tej samej lub innej specjalizacji. 

Jedno z pomieszczeń jest wyposażone w klimatyzację. 
Lokal dostępny od listopada 2021. 
Cena brutto bez vat. 
Zapraszam na prezentację.

Wyposażenie gabinetu >> unit stomatologiczny Linea Esse, sterylizator Neutra, lampa bakteriobójcza, Kover, endometr, pentamix, mieszalnik Cap Mix ESPE, lampa polimeryzacyjna, piaskarka EMS, skaler EMS, Pompa Catani, kompresor, osuszacz. Kompletna lista wyposażania dostępna dla zaineresowanych.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl