Rzeszów, ul. Połonińska

Lokal użytkowy , 180 m2

9 259 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 150394
Powierzchnia: 180 m2
Cena za m2: 51.44 PLN
Cena: 9 259 PLN

Opis nieruchomości:

Nowoczesny lokal biurowy 180 m2 z dużym parkingiem w cenie 9260 zł bez dodatkowych kosztów!!

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 180 m2 na parterze w budynku usługowym z dwoma niezależnymi wejściami.
Lokal wyposażony w indywidualną klimatyzację, sieć światłowodową ze zwiększoną szybkością oraz pełną siecią teleinformatyczną co gwarantuje bardzo komfortowe użytkowanie.

Budynek znajduje się w dogodnej lokalizacji w Rzeszowie, przy ul. Połonińskiej, zaledwie 100 m od ul. Podkarpackiej oraz ok 300 m od obwodnicy Południowej, która wpływa na bardzo szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu znajdują się również dwa szlaki drogowe S19 i A4, które znacznie ułatwią komunikację z bliższym lub dalszym otoczeniem, co znacząco podnosi komfort zarówno dla pracowników jak i klientów.

Powierzchnia lokalu jest bardzo dobrze zaaranżowana , lecz przede wszystkim wielofunkcyjna i dopasowana do potrzeb zespołów. Ciekawym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są również szklane ściany, wydzielające pomieszczenia biurowe na gabinety. Dają one pracownikom poczucie prywatności, oraz możliwości pracy w ciszy, co znacznie przekłada się na wzrost efektywności w wykonywaniu zadań. Ponadto w lokalu znajduję się również serwerownia, archiwum, sekretariat oraz toalety.
Do lokalu przynależy również pokój socjalny, w którym znajduje się wszystko to czego potrzebują pracownicy m.in. zmywarka, mikrofalówka, lodówka, czajnik elektryczny.

Całość lokalu jest wykończona w wysokim standardzie, między innymi podwieszane sufity z bardzo dobrym oświetleniem, lecz przede wszystkim starannie wykonana aranżacja wnętrza.

Do lokalu przynależy 6 miejsc parkingowych w cenie najmu!
Z możliwością wynajęcia dodatkowych miejsc parkingowych.
Dodatkowym atutem oferowanego lokalu jest rampa przy budynku, a także możliwość dojazdu tirem.

Miesięczny całkowity czynsz najmu: 9 260 zł (w tym media! )

Każdy wymagający przedsiębiorca, dbający o wizerunek firmy, komfort oraz jakość pracy powinien zainteresować się tą ofertą już dziś!

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : +48 794 701 907

biuro@ew-reals.pl