Lublin, ul. Kameralna Czechów Górny

Lokal handlowy/usługowy , 750 m2

30 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 314989
Powierzchnia: 750 m2
Rok budowy: 1987
Cena za m2: 40 PLN
Cena: 30 000 PLN

Opis nieruchomości:

Oferujemy na wynajem lokal wielkopowierzchniowy zlokalizowany w Domu Towarowym Orfeusz na Czechowie Górnym przy ul. Kameralnej 1. 

Lokal znajduje się na parterze, jego powierzchnia to 750 m2. Powierzchnia ta podzielona jest na dwa mniejsze lokale 264m2 (kolor czerwony) oraz 486m2 (kolor pomarańczowy). Istnieje możliwość połączenia tych powierzchni lub korzystania z dwóch oddzielnych.

Lokal może być przeznaczony pod różne działalności: salon sprzedaży, show room, klub fitness, centrum zabaw dla dzieci, biura, działalność wymagająca dużej powierzchni typu "open space" i inne. Najemca ma możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza według własnych potrzeb. 

W lokalu znajdują się duże przeszklone witryny, przed budynkiem znajduje się duży parking. Wysokość lokalu to 4 metry.
Z boku budynku znajduje się rampa ułatwiająca dostawy, w budynku zainstalowana jest winda towarowa.  

Dom Towarowy ORFEUSZ to znane i rozpoznawalne miejsce na mapie Lublina. Dobra lokalizacja, duża ilość miejsc parkingowych, dogodny dojazd a przede wszystkim bliskość do osiedli to kluczowe czynniki, które będą mieć wpływ na rozwój Państwa biznesu. 

Czynsz najmu to 40zł/netto za metr kwadratowy powierzchni. Dodatkowo najemca będzie uiszczał opłaty za media wg. wskazań liczników lub wg. ustalonej opłaty ryczałtowej (woda i prąd). Opłata za centralne ogrzewanie wliczona jest w miesięczny czynsz (nie ma z tego tytułu dodatkowych opłat).

Minimalny okres najmu to 12 miesięcy. 

W prezentowanym budynku posiadamy także do wynajęcia powierzchnię 1500m2 zlokalizowaną na I piętrze.

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl