Łomianki , ul. Warszawska

Lokal handlowy/usługowy , 128 m2

4 500 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 339740
Powierzchnia: 128 m2
Liczba pokoi: 5
Piętro 2 /2
Rok budowy: 2015
Cena za m2: 35.16 PLN
Cena: 4 500 PLN

Opis nieruchomości:

Mamy przyjemność zaproponować Państwu przestronny, lokal usługowy w centrum Łomianek usytuowany na przeciwko Centrum Handlowego "Prochownia Łomianki" w dobrej cenie!

Dużym atutem lokalu jest lokalizacja przy głównej ulicy Warszawskiej w Łomiankach. W pobliżu znajduje się bardzo dużo domów jednorodzinnych, barów, lokali usługowo-handlowych, banków, sklepów. Lokal jest również dobrze skomunikowany z Warszawą, dzięki sprawnej komunikacji miejskiej.

Lokal zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2015 roku na drugim piętrze, gdzie dotrzemy windą. Widna to idealne rozwiązanie dla klientów  z dziećmi, czy osób niepełnosprawnych, jak i również dla Państwa pracowników. 

Całkowita powierzchnia wynosi 128 mkw, gdzie open space  zajmuje łącznie około 87 mkw. Przestrzeń ta jest bardzo dobrze doświetlona poprzez duże okna. Ze względu na to, że w lokalu wcześniej prowadzona była działalność typu fintess lokal jest wyposażony w instalację elektryczną oraz internetową w podłodze.
Kolejne pomieszczenie pełniące funkcję  pomieszczenia socjalnego zajmują 9 mkw, oraz pokój, który możecie Państwo zaadoptować np. na biuro lub gabinet zajmuje prawie 10 mkw powierzchni. Dodatkowo do dyspozycji mamy dwie łazienki z prysznicami oraz przebieralnię, co razem stanowi 20 mkw.

Lokal nadaje się do odmalowania i delikatnych poprawek, które właściciel wykona pod konkretnego najemcę, ale istnieje również możliwość wykończenia lokalu wg. własnej aranżacji przy zastosowaniu wakacji czynszowych. 

Lokal idealnie nadaje się na siłownię, fitness, jak i również po przystosowaniu na usługi medyczne, kancelarię notarialną lub prawną, kosmetykę, masaż, odnowę biologiczną, biuro księgowe itp.

W tym samym budynku znajdują się  obecnie między innymi : centrum medyczne, biuro ubezpieczeń, restauracja/bar.

Jeżeli lokal spełnia Państwa wymagania i oczekiwania to serdecznie zapraszam do kontaktu !

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl