Kraków, ul. Karmelicka Stare Miasto

Lokal handlowy/usługowy , 50 m2

6 150 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 144623
Powierzchnia: 50 m2
Liczba pokoi: 1
Rok budowy: 1900
Cena za m2: 123 PLN
Cena: 6 150 PLN

Opis nieruchomości:

Do wynajęcia lokal w nowopowstającym 5* hotelu w centrum Krakowa - przy ul. Karmelickiej.
Budynek - kamienica z początku XX w jest obecnie w trakcie całkowitego i generalnego remontu. Koniec prac planowany jest na III kw. 2020 r.
Jest zatem jeszcze duża możliwość ze strony właściciela obiektu, na przygotowanie lokalu wg potrzeb przyszłego najemcy.

Lokal ma powierzchnie ok 50 m2. Z wejściem od ulicy Karmelickiej, z dwiema witrynami.
Wysokość lokalu to ok 3,5 m

Poszukiwany najemca, którego charakter działalności będzie kompatybilny z klasą hotelu 5*. Idealnie więc by odbiorcą produktów był również gość hotelowy.
W kręgu zainteresowań są - sklepy z ekskluzywnymi alkoholami (np. z degustacją whishy), elegancką biżuterią, perfumeria, mini galeria. Jesteśmy tez otwarci na innego najemcę, za wyjątkiem typowej gastronomii i typowych sklepów monopolowych.
Minimalny okres najmu - 5 lat.

Lokalizacja
Lokal, a zarazem hotel 5* znajdować się będzie przy jednej z ważniejszych ulic prowadzących na krakowski Rynek. Spacerem z hotelu zajmie 10 min. W pobliżu zarówno przystanki tramwajowe (Batorego, Teatr Bagatela), jak i autobusowe, postoje taxi i dwa duże parkingi. Ul. Karmelicka jest też ulicą, na której znajduje się wiele sklepów, szkół językowych, czy siedzib biur, co sprawia, że jest ulicą dosyć intensywnie odwiedzaną.
Obecnie trwa również generalny remont torowiska, jak i nawierzchni, co dodatkowo podniesie standard ulicy. Zdjęcia w galerii pochodzą z archiwum google jak i ze stanu obecnego remontu ulicy.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : +48 794 701 907

biuro@ew-reals.pl