Grodzisk Mazowiecki, ul. R. Traugutta

Biuro , 20 m2

1 200 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 318456
Powierzchnia: 20 m2
Liczba pokoi: 1
Rok budowy: 1996
Cena za m2: 60 PLN
Cena: 1 200 PLN

Opis nieruchomości:

Jeśli chcesz "wyprowadzić" biuro ze swojego domu bo Twoja firma się rozrasta i nie wystarczy mały gabinet przy sypialni bądź kąt w salonie na biurko i regał z dokumentami, to ta oferta jest dla Ciebie.

Do wynajęcia od zaraz jest lokal biurowy o powierzchni 20m2. Usytuowany na parterze w budynku biurowym, zlokalizowanym w przemysłowej części Grodziska Maz., przy drodze wojewódzkiej nr 579 w kierunku Błonia.

Lokal dobrze doświetlony, przestronny i wysoki (3.0 m) z wykładziną na podłodze. Jest możliwość podłączenia stałego łącza internetowego (światłowód). Może być umeblowany w meble biurowe (tak jak na zdjęciach). Doskonały na prowadzenie wszelkiej działalności biurowej np. biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe, ubezpieczenia, itp.

Czynsz za najem obejmuje CO i wodę, dodatkowy koszt dla najemcy stanowi energia elektryczna wg zużycia (podlicznik). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.

Sąsiedztwo zabudowy związanej z przemysłem, produkcją i usługami. Do centrum miasta ok. 2 km, do dworca PKP ok. 1km (kładka)

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl