Grodzisk Mazowiecki, ul. Kowalska

Gastronomia , 140 m2

6 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 150502
Powierzchnia: 140 m2
Rok budowy: 2011
Cena za m2: 42.86 PLN
Cena: 6 000 PLN

Opis nieruchomości:

Lokal użytkowy o powierzchni 140m2, położony na parterze kamienicy, w samym centrum Grodziska Mazowieckiego, ok. 200m od dworca PKP.
Powierzchnia lokalu podzielona jest na salę główną, pomieszczenia pomocnicze, łazienkę z WC oraz drugie wejście z oficyny.

Pomieszczenie główne o wysokości 4,2 m posiada oświetlenie kasetonowe, a duże witryny umożliwiają właściwą prezentację i reklamę prowadzonej działalności. Podłoga wykonana z materiałów antypoślizgowych o wysokiej ścieralności. Lokal w stanie do indywidualnej adaptacji w zależności od profilu działalności najemcy. Dotychczasowy najemca prowadził w nim działalność gastronomiczną.

Budynek wyposażony jest w instalację przeciwpożarową i oddymiającą, oraz przestronną klatkę schodową. Do dyspozycji najemcy są miejsca postojowe na terenie posesji - wjazd zamykany bramą. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości miesięcznego czynszu. Dodatkowym kosztem najemcy są opłaty za media według użycia.

Grodzisk Mazowiecki to jedna z najlepiej rozwijających się gmin w Polsce, posiada doskonałe połączenie z Warszawą, dzięki linii kolejowej PKP, autostradzie A2, czy kolejce WKD.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : +48 794 701 907

biuro@ew-reals.pl