Warszawa, ul. Sabały Włochy

Lokal komercyjny , 250 m2

2 650 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 325906
Powierzchnia: 250 m2
Powierzchnia działki: 932 m2
Liczba pokoi: 12
Rok budowy: 1973
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 10 600 PLN
Cena: 2 650 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedania pół bliźniaka o pow. użytkowej na dwóch kondygnacjach ok. 170 m2 (+ ok.80 m2 powierzchni do 2,2 m wysokości nie wliczające się w pow. użytkową) osadzony na działce w kształcie prostokąta o pow. 936 m2 znajdujący się w Warszawie, dzielnica Włochy przy mało ruchliwej ulicy Sabały.

Działka:
Szerokość: ok. 21,00 m.
Długość: 47,00 m.

Budynek:
wybudowany w technologii tradycyjnej składa się z dwóch kondygnacji naziemnych i jednej na poziomie sutereny, wybudowany w latach '70-tych. Na kondygnację I i II o pow. ok. 85 m2 każda, składają się z: 5 x pokoi, 2 x łazienki z wc, przedpokój i klatka schodowa.
Suterena składa się z: kuchni, 2 x pokój, pomieszczenia gospodarczego, 1 garażu i kotłowni. Wszystkie kondygnacje połączone klatką schodową. Wnętrze budynek po gruntownym remoncie, po wymianie między innymi stolarki okiennej, elektryki, instalacji wodno-kanalizacyjnej i CO. Zainstalowano nowe grzejniki, nowoczesny piec gazowy z bardzo dużym zasobnikiem na ciepłą wodę. Odremontowane zostały ściany, sufity i podłogi. na nowo przygotowano łazienki.

Wszystkie media miejskie doprowadzone do budynku, tj. woda, kanalizacja, gaz, prąd.

Lokalizacja:
kapitalna lokalizacja, działka oddalona o ok. 6 km od Centrum Warszawy gdzie dojazd zajmuje ok 15 minut samochodem. Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej dostępne są liczne linie autobusowe oraz tramwajowe, jak również w niedalekiej odległości pociągi typu SKM i KM. W zasięgu ręki znajdują się między innymi: piękny Park "Cietrzewia" z akwenem wodnym gdzie w okresie letnim można skorzystać z kajaków wodnych, klub sportowy Okęcie, giełda kwiatowa "Bakalarska", Hurtownia Makro, Castorama oraz salon meblowy BRW. W okolicy znajdziemy również liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, stację benzynową, przychodnię i kościół.

Zważywszy na powyższe parametry, budynek jest świetną propozycją dla inwestora który przejmie gotowy produkt przynoszący zyski (na poziomie 6% w skali roku) z uwagi na przystosowanie budynku pod kontem dalszego podnajmu na pokoje ( 12 pokoi o różnych wielkościach, 5 łazienek, kuchnia).

Bardzo ciekawa oferta. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl