Warszawa, ul. Filtrowa Ochota

Lokal handlowy/usługowy , 44,40 m2

688 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 329434
Powierzchnia: 44,40 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 1930
Cena za m2: 15495.50 PLN
Cena: 688 000 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż przestronny i rozkładowy lokal położony w świetnej lokalizacji blisko ścisłego centrum Warszawy. Umiejscowienie przy skrzyżowaniu Filtrowej i Raszyńskiej stanowi dogodny punkt komunikacyjny z innymi częściami miasta.W odległości kilku metrów przystanek tramwajowy Raszyńska a w niedalekiej okolicy Plac Narutowicza.
Jest to idealne miejsce pod działalność usługową.

Atutem nieruchomości jest jej położenie w zabytkowej części Starej Ochoty w przedwojennej kamienicy z lat 30. Okolica jest cicha i spokojna, w sąsiedztwie znajdują się liczne parki i tereny zielone.

Lokal znajduje się na wysokim parterze zaraz przy bezpośrednim wejściu do budynku od ul. Filtrowej. Miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio pod budynkiem, a także wzdłuż ulicy sąsiadującej.

Obiekt jest przestronny, słoneczny i wysoki. Posiada duże możliwości aranżacyjne ze względu na niestandardowy układ oraz zróżnicowanie poziomów nieruchomości.

Możliwość zainstalowania reklamy za dodatkową opłatą - do ustalenia ze wspólnotą.Czynsz wynosi ok. 640 zł (ogrzewanie miejskie).

Miejsce idealne na biuro, usługi, kancelarię czy gabinet. W lokalu znajduje się niewielka kuchnia z niezbędnymi sprzętami AGD oraz łazienka z prysznicem.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl