Pruszków, ul. Wojska Polskiego

Lokal użytkowy , 48 m2

330 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 149282
Powierzchnia: 48 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 1997
Cena za m2: 6 875 PLN
Cena: 330 000 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy, położony w ścisłym centrum Pruszkowa, przy ulicy Wojska Polskiego, głównej arterii miasta.

Nieruchomość o powierzchni 48m2 znajduje się w pawilonach handlowo-usługowych, na poziomie „-1” i zaaranżowana jest w klimacie loftu. Efektowna ściana z dużymi przesuwanymi drzwiami dzieli lokal na recepcję i salę główną. Uzupełnieniem są pomieszczenie socjalne, WC, oraz system szaf w zabudowie. Podłogi zostały wyłożone terakotą wysokiej jakości, a kolorystyka ścian i użyte oświetlenie podkreśla unikalny klimat całości.
Do ogrzewania zastosowane jest elektryczne ekonomiczne ogrzewanie podłogowe, natomiast latem dostęp powietrza zapewnia wentylacja i trzy otwierane okna. Lokal posiada instalację elektryczną 360V, instalację alarmową, dodatkowo wejście zabezpiecza krata, oraz roleta antywłamaniowa.

W tym lokalu od ponad 20 lat prowadzony jest salon fotograficzny, którego wyposażenie może być również przedmiotem sprzedaży - po indywidualnych negocjacjach.

Bezpośrednie sąsiedztwo to lokale handlowo-usługowe, bloki mieszkalne, banki, przychodnie zdrowia i Starostwo Powiatowe. Miejsce bardzo ruchliwe, o dużym natężeniu ruchu pieszych, przed budynkiem liczne miejsca parkingowe.

Jeśli szukają Państwo klimatycznej nieruchomości dla swojego biznesu, serdecznie zapraszam na prezentację.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl