Łódź, ul. Solec Mania

Hala , 800 m2

2 300 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 149173
Powierzchnia: 800 m2
Powierzchnia działki: 2 000 m2
Rok budowy: 2005
Cena za m2: 2 875 PLN
Cena: 2 300 000 PLN

Opis nieruchomości:

Sprzedaż Hala Magazyn Obiekt Produkcyjno - Magazynowy Magazyn Łódź Polesie Zdrowie Mania Solec

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż obiektu produkcyjno - magazynowego pochodzącego z 2005 r. usytuowanego przy ulicy Solec 3/5 w Łodzi. Budynek został skonstruowany z płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym o grubości 10 cm. Posadzka części produkcyjno - magazynowej wyłożona płytkami, część biurowa - panele, wykładzina i również częściowo płytki. W części biurowej znajduje się 9 biurek, szafy, klimatyzacja, w pełni wyposażone zaplecze socjalne, na górnej kondygnacji zaś pomieszczenia oddzielone są szklanymi ścianami działowymi. Wyposażenie może pozostać do dyspozycji przyszłego nabywcy. W części produkcyjno - magazynowej obiektu znajdują się dwie antresole, trzy gazowe promienniki podczerwieni oraz trzy klimatyzatory marki Tango. Całość tej części przedzielona ściankami działowymi, które można dowolnie modyfikować w związku z potrzebami i charakterem prowadzonej działalności.

Na powierzchnię obiektu składa się część biurowa (około 260 m2, dwie kondygnacje), część produkcyjna/magazynowa o powierzchni około 460 m2, zaplecze socjalne, hole/korytarze oraz pomieszczenie gospodarcze (namiot przemysłowy) około 100 m2. Wysokość części produkcyjno - magazynowej oscyluje wokół 6.7 m zaś części biurowej w granicach 2.96 m. Powierzchnia działki wynosi natomiast 2 tys m2.

Dla obiektu zastosowano przyłącze energetyczne o mocy 120 kW. Ogrzewanie - kocioł gazowy marki Vaillant o mocy 24 kw. Zarówno w środku jak i na zewnątrz budynku zainstalowany monitoring. Teren zamknięty, obiekt wyposażony w system alarmowy.

Media: Energia elektryczna, woda, kanalizacja, światłowód. Ulicą Solec nie biegnie sieć gazowa, dlatego też na zewnątrz budynku zainstalowano dwa naziemne zbiorniki gazu propan - butan (każdy o pojemności 1700 l), które w sezonie grzewczym wymagają napełniania co około 2 - 2.5 miesiąca (spółka działała w trzyzmianowym systemie pracy). Do części usługowej prowadzą dwie bramy przemysłowe, przed budynkiem znajduje się utwardzony parking. Blisko obiektu znajduje się osiedle Zdrowie - Mania, Park im. Józefa Piłsudskiego oraz Aleje: Włókniarzy i unii Lubelskiej. Nieruchomość dobrze skomunikowana z resztą miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przebiega linia autobusowa nr 83. W przyszłości również relatywna bliskość planowanej zachodniej obwodnicy Łodzi (droga ekspresowa S14).

Wysokość podatku za nieruchomość oscyluje w granicach 12 tys zł.

Decyzja o sprzedaży obiektu została podjęta w związku z rozwojem spółki, koniecznością zwiększenia mocy produkcyjnych a w efekcie, przeniesieniem jej siedziby na teren Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Atrakcyjna cena

Obiekt został poddany wycenie przez biegłego rzeczoznawcę majątkowego, wartość wskazana w operacie szacunkowym opiewa na 2.5 mln zł.

Oferta wyłącznego pośrednictwaPodana cena jest ceną brutto.

Zapraszam do kontaktu

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl