Bydgoszcz, ul. Skośna Osowa Góra

Magazyn , 901,68 m2

1 100 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 312701
Powierzchnia: 901,68 m2
Cena za m2: 1219.94 PLN
Cena: 1 100 000 PLN

Opis nieruchomości:


Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 2750m2 zabudowaną:
- Budynkiem biurowo-usługowym 83,18m2
- Budynkiem magazynowo-produkcyjnym 818,5m2

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Działki w większości zabudowane budynkiem biurowo - usługowym oraz magazynowym, pozostała część terenu stanowi utwardzony plac postojowo - manewrowy.

Ogrodzenie:
Teren nieruchomości w całości ogrodzony. Od strony wschodniej ogrodzenie w postaci siatki stalowej w ramach stalowych mocowanych do słupków betonowych, bramy wjazdowe (od strony wschodniej) stalowe. W pozostałej części ogrodzenie w postaci siatki stalowej na słupkach stalowych.

Infrastruktura techniczna:
Zabudowa posadowiona na terenie przedmiotowych działek ewidencyjnych posiada przyłącza do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz gazowej.

Budynek biurowo - usługowy
Opis budynku:
Budynek użytkowy o funkcji biurowo - usługowej (handlowej), jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wzniesiony jako obiekt wolnostojący. Obiekt o konstrukcji tradycyjnej murowanej - fundamenty betonowe, ściany zewnętrzne murowane z elementów drobnowymiarowych, ocieplone, elewacja z tynku mineralnego, dach o konstrukcji betonowej kryty gontem bitumicznym, stolarka okienna PCV z roletami zewnętrznymi, stolarka drzwiowa (wewnętrzna) płycinowa, drzwi wejściowe PCV. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, sala sprzedaży, kuchnia, łazienka i komunikacja. W sali sprzedaży podłoga pokryta płytkami gresowymi, ściany malowane. W pomieszczeniach biurowych podłogi pokryte płytkami gresowymi lub wykładzinami, ściany malowane. W kuchni podłoga pokryta płytkami ceramicznymi. W korytarzu podłoga pokryta płytkami ceramicznymi, ściany malowane. W pomieszczeniach sufity podwieszane. W budynku instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa oraz alarmowa. Ogrzewanie w budynku realizowane poprzez instalację CO z rur stalowych z grzejnikami panelowymi zasilaną piecem gazowym. Ponadto zainstalowano klimatyzatory. Budynek w zakresie elementów konstrukcyjnych w stanie przeciętnym (nie wymaga ponadprzeciętnych nakładów). Standard wykończenia wnętrz niski (podstawowy). Funkcjonalność rozkładu pomieszczeń w obrębie budynku przeciętna.

Dane techniczne budynku:
Rok budowy: b.d.
Powierzchnia użytkowa: 83,18m2
Powierzchnia zabudowy: 102,00m2
Ilość kondygnacji: I (parter)

Budynek magazynowo - produkcyjny
Opis budynku:
Budynek użytkowy o funkcji magazynowej z zapleczem socjalnym, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wzniesiony jako obiekt wolnostojący. Obiekt o konstrukcji stalowej ze ścianami osłonowymi z blachy trapezowej, częściowo ocieplony (od wewnątrz ściany i sufit w części socjalnej oraz jedno pomieszczenie magazynowe), fundamenty betonowe, dach o konstrukcji stalowej kryty blacha trapezową, stolarka okienna stalowa (przemysłowa), bramy segmentowe. W budynku znajdują się pomieszczenia magazynowe oraz zaplecze socjalne. W budynku instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa oraz alarmowa. Ogrzewanie w części budynku (część socjalna oraz jedno pomieszczenie magazynowe) realizowane poprzez instalację CO z rur stalowych z grzejnikami panelowymi zasilaną piecem gazowym.

Dane techniczne budynku:
Rok budowy: 2000
Powierzchnia użytkowa: 818,50m2
Powierzchnia zabudowy: 844,00m2
Ilość kondygnacji: I (parter)

Teren wokół budynku:
Teren w całości ogrodzony (od strony ulicy płot z siatki stalowej w ramach na słupkach murowanych, bramy wjazdowe przesuwne stalowe, w pozostałej części płot z siatki stalowej na słupkach stalowych). Teren oświetlony, utwardzony (plac manewrowo - parkingowy dla klientów częściowo o nawierzchni z kostki betonowej, a w części z płyt betonowych.

Przeznaczenie w planie miejscowym
Zgodnie z Uchwałą nr XXXV/484/2008 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 15 lipca 2008r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Osowa Góra - Kruszyńska” w Bydgoszczy, przedmiotowa nieruchomość położona jest w obszarze oznaczonym symbolami: 1U - tereny zabudowy usługowej (przeważajaca częśc terenu), oraz 09KDD/10KDD - tereny komunikacji (drogi publiczne klasy dojazdowej).

Lokalizacja:
Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2750m2, położona jest w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie Miasto Bydgoszcz, w odległości około 7km na północny - zachód od centrum Miasta Bydgoszcz.

CENA BRUTTO ZWOLNIONA Z VAT.​​​​​​​

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : +48 794 701 907

biuro@ew-reals.pl