Radom, ul. Janiszpolska

Działka (Budowlana) , 19 188 m2

555 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 107315
Powierzchnia: 19 188 m2
Jasna kuchnia: Nie
Cena za m2: 28.92 PLN
Cena: 555 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedania okazyjnie nieruchomość gruntowa położona przy ulicy Janiszpolskiej w Radomiu o powierzchni 5,7565 ha, zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym trzykondygnacyjnym, do kapitalnego remontu, częściowo podpiwniczony o powierzchni zabudowy 134 m2 i o powierzchni użytkowej 298,92 m2.

Przedmiotem transakcji jest udział (1/3) w nieruchomości. Wartość rynkowa nieruchomości oszacowana przez biegłego rzeczoznawcę wynosi 2 277 000 zł. Operat szacunkowy pochodzi z 2012 roku.

Sąsiedztwo tej nieruchomości od ulicy to stacja wodociągowa, od strony wschodniej budynek gospodarczy a dalej tereny zabudowane.

W odległości około 100 m od bramy jest nowy budynek hurtowni a wzdłuż ulicy Janiszpolskiej zlokalizowana jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Przedmiotowa nieruchomość w znacznej części ma charakter budowlany. Pozostałą część stanowią tereny zielone.
Działka jednym z krótszych boków przylega do ulicy Janiszpolskiej, która przy działce ma nawierzchnię gruntową, a asfalt znajduje się w odległości około 10 m od działki W ulicy Janiszpolskiej jest infrastruktura techniczna w postaci kanalizacji i przed bramą widoczne są 2 studnie. Poza tym znajduje się też gaz ziemny i wodociąg. Na działkę do istniejącego budynku są wykonane przyłącza: wodne, energii elektrycznej, gazowe, kanalizacyjne typu szambo.

Nieruchomość jest objęta planem miejscowym o różnym przeznaczeniu: MN- tereny mieszkaniowe o niskiej intensywności, MW - tereny mieszkaniowe o niskiej intensywności zabudowy, UM - tereny usługowo mieszkalne, KX - ciągi pieszo -jezdne, KD - ulice dojazdowe, SPO - Tereny Systemu Przestrzeni Otwartej. Zapraszam do współpracy.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl