Zgierz, ul. Łódzka

Dom (Wolnostojący) , 374,90 m2

820 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 149437
Powierzchnia: 374,90 m2
Powierzchnia działki: 719 m2
Liczba pokoi: 7
Cena za m2: 2187.25 PLN
Cena: 820 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedaży dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, wolnostojący budynek mieszkalny z dwustanowiskowym garażem, położony na działce o powierzchni 719 m2 w Zgierzu (Chełmy).


Powierzchnie:
-całkowita 374,9 m2
-użytkowa 289,7 m2 (w tym garaż 56,7 m2)

Wysokość pomieszczeń: 2,5 m

Dom murowany z dachem stromym, dwuspadkowym, krytym blachą.
Działka gruntu w kształcie zbliżonym do prostokąta o przybliżonych wymiarach: front ok. 18,5 m, długość ok. 39 m. Granica frontu od strony pd - zach. Przeciwległa granica (pn - wsch.) dochodzi do ulicy dojazdowej do nieruchomości. Dojazd o szerokości ok. 6 m stanowi pd - wsch granicę działki.

Teren posiadłości ogrodzony murem (prywatność, bezpieczeństwo). W bliskiej odległości od ogrodzenia rosną tuje.

Brama wjazdowa, poziomy podjazd, zadaszone wejście na posesję.

Szeroki, wyłożony kostką brukową teren działki przed domem zapewnia dodatkowe miejsca parkingowe. W prawej, frontowej części posesji, piękny, oświetlony ogród za którym znajduje się drewniana altana. (można przeznaczyć na kojec/wybieg dla stróżującego psa).


UKŁAD FUNKCJONALNY oraz WYKOŃCZENIE WNĘTRZA:


Parter: wejście do domu przez sień łączącą część mieszkalną z częścią garażową(56,7 m2). Z przedpokoju (9,1 m2) wejście do łazienki (5,4 m2), aneksu kuchennego z częścią jadalną (7,8 m2) oraz dużego salonu (41,4 m2). W sąsiedztwie schodów znajduje się kotłownia o powierzchni 6,6 m2 . Schody prowadzące na piętro znajdują się przy drzwiach wejściowych. Cała powierzchnia parterowa w terakocie, w części wejściowej panele ścienne oraz duża, zabudowana szafa z lustrami. Duża, przestronna, jasno oświetlona łazienka wyposażona w WC oraz szafkę z umywalką. Aneks kuchenny połączony z jadalnią, na jednej ze ścian szafki zabudowane o dużej powierzchni magazynowej. W centralnej części „wyspa” kuchenna połączona z częścią jadalną. Z kuchni przejście do dwupoziomowego, dużego salonu (na ścianach tapeta w neutralnym kolorze, na jednej ze ścian tapeta imitująca płytki kamienne). Klatka schodowa prowadząca na piętro z drewnianymi poręczami, na ścianie panele w kolorze zbliżonym do terakoty na podłodze.
Łączna powierzchnia parteru-77,8 m2


I Piętro: 3 pokoje o zbliżonej powierzchni, hall, łazienka oraz taras o powierzchni 46,7 m2. Wykończenie korytarza na piętrze stanowi ciągłość z klatką schodową oraz hallem na parterze (terakota, panele ścienne). Z korytarza wyjście na taras. Po lewej stronie znajduje się łazienka z: WC, narożną wanną, szafką z umywalką. Na wprost wejście do pokoju (tapety na ścianach, podłoga wyłożona panelami imitującymi drewno). Po prawej stronie mieszczą się dwa pokoje, w tym sypialnia z dużą szafą w zabudowie oraz pokój w kształcie zbliżonym do kwadratu (gładzie, ściany pomalowane, na podłodze panele w jasnym kolorze).
Łączna powierzchnia piętra-75,4m2


Poddasze użytkowe: 3 pokoje (z czego jeden przechodni), hall, łazienka, balkon. Korytarz prowadzący do pomieszczeń na 3 kondygnacji analogiczny do pozostałych (terakota, panele ścienne). Łazienka z WC, wyposażona podobnie do łazienki na piętrze (szafka z umywalką, wanna). Na wprost schodów prowadzących na piętro, wejście do pokoju w kształcie zbliżonym do kwadratu (ściany-gładź, pomalowane, podłoga-panele). Na końcu korytarza, pokój przejściowy prowadzący do ostatniego pokoju (gładź na ścianach, wnętrze pomalowane, na podłodze panele, sufit z lekkim skosem).
Łączna powierzchnia poddasza-70,7 m2


Przebudowa:

Projekt budowlany rozbudowy/dobudowy obejmował dobudowę do istniejącego budynku mieszkalnego garażu dwustanowiskowego, przelotowego oraz sieni wejściowej. Sień, (parterowa, murowana, zadaszona płytą balkonową) stanowi łącznik między dobudowanym garażem a parterem domu. Na stropodachu w/w dobudowy powstał zewnętrzny taras użytkowy osłonięty stromym dachem. Warto wspomnieć o pomieszczeniu dobudowanym nad garażem, o dużej powierzchni i potencjale aranżacyjnym.

Stan: do wprowadzenia. Wolne od zaraz.

Media: woda z wodociągu, energia elektryczna, gaz, kanalizacja miejska, C.O. i C.W. (dwufunkcyjny piec gazowy).

Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji -położony jest przy głównej trasie łączącej Łódź i Zgierz. Idealnie nadaje się na siedzibę firmy usługowej na parterze z częścią mieszkalną na piętrze.
Plusem jest również sąsiedztwo dużego kompleksu leśnego.

Znakomite miejsce dla osób aktywnych zawodowo poszukujących spokoju i wytchnienia od zgiełku miasta.
Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : +48 794 701 907

biuro@ew-reals.pl