Włocławek, ul. Płocka

Dom (Dworek) , 350 m2

1 990 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 145911
Powierzchnia: 350 m2
Powierzchnia działki: 1 200 m2
Liczba pokoi: 8
Rok budowy: 1910
Cena za m2: 5685.71 PLN
Cena: 1 990 000 PLN

Opis nieruchomości:

Historyczny spichlerz położony ok.15 km od Włocławka.

Piękny, bardzo przestronny, wyjątkowo klimatyczny, solidnie wykonany i wykończony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły dom wolnostojący powstały z adaptacji na cele mieszkalne historycznego spichlerza z przełomu XIX/XX wieku, zlokalizowany w niezwykle malowniczym miejscu na skarpie Wiślanej nieopodal Włocławka. Piękna wystawa, zapierające dech w piersiach widoki, kameralność oraz bardzo wysoki standard wykończenia oferowanej nieruchomości to tylko niektóre atuty którymi charakteryzuje się ta propozycja.

Co warto podkreślić opisywany dom położony jest w urokliwym miejscu, z niezakłóconym widokiem na przepiękną panoramą rozlewiska Wisły, nadbrzeżne skarpy i otwarte przestrzenie zielone. Tak ciekawa przestrzeń oferuje możliwość relaksacyjnych spacerów, widokowych wycieczek rowerowych, a także leniwego odprężenia na tarasie, z kawą i książką, pośród ciszy i absolutnego spokoju.

Ponadto warto wspomnieć o doskonałym węźle komunikacyjnym, łatwym dojeździe do autostrady A1 i wielu dużych miast, jak np. Włocławka (ok.15km), Torunia (ok.70km), Bydgoszczy (ok.115km), Łodzi (ok.150km), Warszawy (ok.160km) i Poznania (ok.200km).

W najbliższej okolicy wiele elementów infrastruktury społecznej, aczkolwiek większe zakupy, zaspokojenie potrzeb kulturalnych, rozrywkowych, gastronomicznych oraz usługowych oferuje nam, oddalony o zaledwie 15 minut samochodem, Włocławek. Ponadto w okolicy znajdują się trzy przystanie żeglarskie, ośrodki jazdy konnej, a w odległości ok.25 km lotnisko w Kruszynie, będące siedzibą Areoklubu Włocławskiego z sekcjami szybowcową, balonową, mikrolotową i skoków ze spadochronem.

Do najważniejszych cech przedstawianego domu zaliczymy niewątpliwie bardzo funkcjonalny rozkład, jasność, przestronność i o czym już wspominano bardzo wysoki standard jego wykończenia. Wnętrze przedmiotowego domu zostało wykonane z ogromnym smakiem. Króluje w nim naturalność, wyrażona bardzo szerokim wykorzystaniem drewna, cegły, bardzo klimatycznych elementów dekoracyjnych i antyków. Wszystko doskonale się ze sobą komponuje. Efekt jest bardzo imponujący. Opisywana nieruchomość składa się z trzech kondygnacji i dzieli się na dwie części funkcyjne - prywatną i gościnną. W swym wnętrzu skrywa spektakularny salon, jadalnię, otwartą kuchnię, oddzielną toaletę, siedem pokoi w tym sześć z własnymi łazienkami, wiatrołap i garaż. Ten dom posiada także dużą i wysoką piwnicę w której odnajdziemy wiele pomieszczeń gospodarczych.

W całym budynku rozprowadzona jest instalacja alarmowa. Ogrzewanie nowoczesnym piecem wielofunkcyjnym na eko-groszek, woda miejska, przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Rewelacyjna i niepodważalnie unikatowa oferta. Szczerze polecam i zapraszam do współpracy.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : +48 880 656 797

biuro@ew-reals.pl