Warszawa, ul. Alpejska Wawer Anin

Dom (Wolnostojący) , 260 m2

2 500 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 145498
Powierzchnia: 260 m2
Powierzchnia działki: 1 500 m2
Liczba pokoi: 6
Rok budowy: 1997
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 9615.38 PLN
Cena: 2 500 000 PLN

Opis nieruchomości:

RODZINNY DOM W ZIELONYM ANINIE 

15 minut spacerem do kolejki SKM | Szybki dostęp do Śródmieścia | Liczne tereny leśne


Niespełna 30 minut do centrum, a w zamian - spokój, cisza i komfort świeżego powietrza. Poznaj atuty przyjemnego, rodzinnego domu, który zaprasza do środka już przy samym wejściu.

LOKALIZACJA
Anin powstał na dawnych terenach dób wilanowskich hrabiego Ksawerego Branickiego. Mieszkali tu w okresie międzywojennym sławni artyści. Sprzyjające warunki klimatyczne zachęcają do przeprowadzki w to miejsce. Cisza, spokój i dostęp do terenów zielonych, a mimo wszystko bliskość Centrum  - zamieszkaj w Aninie. Nieruchomość jest położona wśród niskiej zabudowy domków jednorodzinnych.

STANDARD DOMU:
Przytulny, dwukondygnacyjny dom został wybudowany w 1997 roku. Liczy 260 m2 powierzchni i położony jest na działce o powierzchni 1500 m2. Jego największym atutem jest przestronność i funkcjonalność, ale przede wszystkim to nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.


UKŁAD POMIESZCZEŃ:
PARTER

- Holl
- Salon
- Oranżeria
- Kuchnia
- Łazienka

PIERWSZE PIĘTRO

- Holl
- Główna sypialnia z garderobą i łazienką
- Sypialnia
- Sypialnia
- Sypialnia
- Łazienka


Dużym atutem jest przynależny w pełni wyremontowany dom o powierzchni 150 m kw. położony bezpośrednio przy ulicy, w którym to można prowadzić działalność usługową. Takie położenie sprawia, że obydwie nieruchomości są niezależne, zapewnia prywatność przy jednoczesnej możliwości korzystania z domu i prowadzenia własnej działalności.Serdecznie zapraszam na prezentację!

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl