Świdnik, ul. Kasztanowa Nowy Krępiec

Dom (Wolnostojący) , 276 m2

990 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 314952
Powierzchnia: 276 m2
Powierzchnia działki: 2 620 m2
Liczba pokoi: 5
Rok budowy: 2008
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 3586.96 PLN
Cena: 990 000 PLN

Opis nieruchomości:

Bryła budynku nawiązuje do nowoczesnego stylu i pod względem wizualnym spełni nawet najwyżej postawione oczekiwania.

Dużym atutem jest pięknie zaaranżowana działka. Założeniem projektu ogrodu było wprowadzenie koloru, stworzenie kompozycji eleganckich, zmieniających się w ciągu roku. Co ważne ogród ten nie wymaga dużych nakładów pracy a nasadzenia są kilkuletnie i tworzą jedną zwartą przestrzeń.

Charakterystyka domu:
Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną, którą tworzy salon, oranżeria oraz przestronna kuchnia.

W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Do salonu przylega oranżeria, pełniąca funkcję ogrodu zimowego. To miejsce spotkań i wypoczynku. Szerokie przeszklenia oranżerii powodują, że wnętrze domu wypełnia się naturalnym światłem tworząc niebywały klimat zarówno zimą jak i latem.

Część dzienną tworzy także pół otwarta kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, że przewidziano tu także miejsce na spiżarkę.

W budynku znajdują się trzy łazienki, dwie na parterze druga zaś na poddaszu. W domu znajdziemy 4 oddzielne pokoje co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń tą można także wykorzystać jako pokój dla gości lub gabinet. Sypialnia zlokalizowana na parterze posiada odrębną garderobę oraz prywatną łazienkę.

Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Taras otoczony jest pięknym ogrodem, granice działki oddzielone są od działek sąsiednich świerkami co zapewnia pełną intymność dla Właścicieli.

Nieruchomość ta na pewno wyróżnia się stylem i architekturą, jeśli szukacie Państwo wyjątkowego domu, warto ją obejrzeć.

Zapraszam do kontaktu.
Szczegóły dotyczące nieruchomości przedstawię podczas prezentacji.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl