Nadarzyn, ul. Modrzewiowa

Dom (Bliźniak) , 260 m2

1 100 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 322545
Powierzchnia: 260 m2
Powierzchnia działki: 600 m2
Liczba pokoi: 6
Rok budowy: 1994
Balkon: 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 4230.77 PLN
Cena: 1 100 000 PLN

Opis nieruchomości:

Pragniemy zaprezentować nietuzinkowy dom z przemyślanymi rozwiązaniami, które przypadną do gustu każdemu. Dom w zabudowie bliźniaczej, co gwarantuje bezpieczeństwo, a zarazem spokój, ciszę oraz intymność w swoich czterech kątach. 
Nieruchomość cechuje się świetnym położeniem. Z jednej strony mamy możliwość ucieczki od zgiełku miasta w otulinie Lasów Nadarzyńskich, zaś z drugiej strony dzieli nas 1,5km od wyjazdu na drogę S8 i 15 min drogi do Warszawy. W odstępie ok 300m znajduje się przystanek autobusowy, skąd do P+R Al. Krakowska dostaniemy się w niecałe 25 minut. 7 minut drogi dzieli nas od stacji WKD Otrębusy, skąd w 38 minut znajdziemy się w centrum Warszawy. 
Przed domem, znajduje się podjazd i może pomieścić do 6 samochodów oraz garaż na dwa samochody. Dalej znajduje się ogród oraz altana ogrodowa, do własnej aranżacji. 
Środek domu zaskakuje nas świetnymi rozwiązaniami architektonicznymi oraz przemyślanym sposobem zagospodarowania przestrzeni. 
Znajduje się tu dużo szaf zabudowanych, 6 pokoi, w których każdy może znaleźć kąt dla siebie, olbrzymia kuchnia z barkiem, dwie łazienki oraz pralnia. Nie sposób zapomnieć o bardzo dużej otwartej przestrzeni, która gwarantuje nam wystarczająco dużo miejsca dla rodziny i spędzania wolnego czasu. 
Niebywałym atutem tego domu jest też kominek, który gwarantuje niesamowity domowy klimat oraz gwarantuje ciepło okresach jesienno-zimowych. 
Dom w 2012 roku przeszedł gruntowną przebudowę, zostały wymienione wszystkie elementy eksploatacyjne takie jak: instalacja elektryczna, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja alarmowa. Również ściany z systemu kanadyjskiego zostały zastąpione murowanymi. Zostały też zamontowane nowe okna oraz wykonana cała elewacja zewnętrzna budynku. Dach został ocieplony oraz zaizolowany, przykryty został blachodachówką. 

Zapraszamy do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl