Latchorzew , ul. Wojciecha Jastrzębowskiego

Dom (Bliźniak) , 270 m2

1 510 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 340066
Powierzchnia: 270 m2
Powierzchnia działki: 498 m2
Liczba pokoi: 7
Cena za m2: 5592.59 PLN
Cena: 1 510 000 PLN

Opis nieruchomości:

:: Krótko:
Dom miejscowości Latchorzew o powierzchni 270m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 498m2 .

:: Dla kogo?
Dla dużej rodziny z 2-3 dzieci.

:: Atuty:
Doskonale zaprojektowany, funkcjonalny i świetnie położony dom na sprzedaż. Wygodny układ pomieszczeń, wszystkie pokoje przestronne i bardzo dobrze doświetlone.
Doskonałe położenie domu, blisko sklepy, komunikacja MZK kursująca regularnie do Warszawy. W pobliskiej Puszczy Kampinoskiej liczne szlaki rowerowe i piesze. Lokalizacja idealna dla miłośników mieszkania na łonie natury i jednocześnie blisko miasta.

:: Rozkład:
Parter: Przechodząc przez wiatrołap wchodzimy do korytarza, który stanowi główne pomieszczenie komunikacyjne z , którego wchodzimy do dużej garderoby z łazienką gościnną, kuchni i salonu z kominkiem z , którego do ogrodu prowadzą dwuskrzydłowe drzwi wychodzące na taras. Z korytarza klatka schodowa prowadzi nas do garaż i piwnicy oraz na piętro.
Piętro pierwsze: Przechodząc na piętro mijamy pomieszczenie , mogące być dodatkowym pokojem. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz duża łazienka.
Piętro drugie/poddasze: na półpiętrze znajduje się pralnia. Poddasze to otwarta przestrzeń mogąca służyć jako pokój rozrywki, siłownia, kino domowe. Na poddaszu znajduje się również mała łazienka.
Piwnica: piwnica znajduje się pod całym budynkiem. Znajduje się w niej kotłownia oraz kilka pomieszczeń.
Garaż: znajduje się w bryle budynku ale jest od bardzo funkcjonalny i został tak zaaranżowany aby można było w nim pomieścić duży samochód, motor , rowery itp.

:: Lokalizacja:
Latchorzew to miejscowość leżąca w gminie Stare Babice. Dom usytuowany jest w przestrzeni pełnej zieleni, kaskad, ścieżek spacerowych i przeznaczonych do joggingu. Latchorzew położony jest w otulinie lasu i z trzech stron graniczy z rezerwatem przyrody Łosiowe Błota Mieszkańcy po codziennych trudach mogą znaleźć spokój i ukojenie.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl