Konstancin-Jeziorna , ul. gen. Józefa Bema

Dom (Wolnostojący) , 340 m2

6 000 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 339964
Powierzchnia: 340 m2
Powierzchnia działki: 1 907 m2
Rok budowy: 2017
Cena za m2: 17647.06 PLN
Cena: 6 000 000 PLN

Opis nieruchomości:

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Luksusowa nieruchomość położona w kameralnej części Konstancina. Wolnostojący dom charakteryzuje się modernistyczna bryłą dużymi przeszkleniami oraz piękną działką o powierzchni niemal 2000 m2.

Fasada budynku została pokryta piaskowcem która w połączeniu z bryłą tworzy niesamowity klimat. Ogromnym atutem nieruchomości jest również wewnętrzne Patio o powierzchni użytkowej 100m2 które zostało wyłożone modrzewiem syberyjskim. Dodatkowo na samym środku istnieje możliwość zrobienia pełnowymiarowego basenu do którego będziemy mieli bezpośredni dostęp z salonu oraz kuchni.

Projekt charakteryzuje się funkcjonalnością oraz dużymi przeszkleniami zapewniającymi dostęp światła praktycznie o każdej porze dnia.


Dom posiada system domu intleligentnego - Satel Integra, który pozwala rozbudować modułu zarządzania domem według własnych preferencji. Dom posiada również podłączenie ze światłowodem.


Nowoczesna aranżacja domu to połączenie bieli, szarości z elementami szkła. W całym domu położona jest dębowa podłoga najwyższej klasy drewna ułożona we wzór jodły francuskiej. W rezydencji zadbano w szczególny sposób o oświetlenie. Zamontowano lampy włoskie firmy Barella i Polska Qutec, które podkreślają kształt pomieszczenia i tworzą niepowtarzalną atmosferę komfortu i relaksu. W kuchni znajdują się sprzęty AGD najwyższej klasy uznanych marek premium: płyta gazowa Kitchen Aid, lodówka marki Liebherr w wersji powiększonej, zlew firmy Franke z funkcją mielnika, oraz powiększona zmywarka firmy Gaggenau.

OPIS POMIESZCZEŃ:

Salon połączony z przedpokojem -70 mkw

Kuchnia - 17 mkw

Gabinet / Jadalnia - 13 mkw

Pokój gościnny - 13 mkw

Master Bedroom - 36 mkw

Piętro:

Sypialnia 1 - 16 mkw

Sypialnia 2 - 16 mkw

Łazienka - 7 mkw

Garderoba - 8 mkw

Pralnia - 3 mkw

Master Bedroom - 42 mkw


Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się jedynie 1,4 km od słynnego Uzdrowiska w Konstancinie, Parku Zdrojowego, obiektu sportowo- rekreacyjnego jak i Tężni Solankowej. W pobliżu znajduje się zabudowa jednorodzinna rezydencjonalna oraz pełna infrastruktura miejska tj.sklepy użytku codziennego: pralnia, piekarnia, restauracje, kawiarnie.

W odległości kilku minut jazdy samochodem znajdują się przedszkola, szkoły, w

tym międzynarodowe min. International American School. W okolicy są wspaniałe lasy Chojnowskie. Bardzo dobre połączenie z Wilanowem i Ursynowem, to niewątpliwy atut tej nieruchomości.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl