Kanie, ul. Kręta

Dom (Wolnostojący) , 463 m2

1 850 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 326872
Powierzchnia: 463 m2
Powierzchnia działki: 1 081 m2
Liczba pokoi: 7
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 3995.68 PLN
Cena: 1 850 000 PLN

Opis nieruchomości:

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie spokój, komfort i bliskość natury.

OPIS BUDYNKU:

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 463 m2, podpiwniczony. Garaż w bryle na poziomie terenu, który może pomieścić aż 4 samochody. Parter to jasny, przestronny i przytulny - salon z kominkiem oraz funkcjonalną jasną kuchnią. Również na parterze położone są dwie ustawne sypialnie z osobną łazienką. Na poddaszu znajdziemy wygłuszoną strefę, która to pełni funkcje kina domowego, ale również rodzinne sypialnie z prywatną łazienką oraz wyjściem na balkon z widokiem na zielone podwórko. W lewej części domu znajdują się dwie oddzielne sypialnie z pojemną garderobą. W strefie rozrywkowej każdy znajdzie coś dla siebie, możliwa jest gra w bilard, relaks w saunie albo basenie tuż przy ogrodzie. Część rozrywkowa jest wyposażona również w prywatny bar. W podpiwniczeniu znajdziemy pralnie, oraz dodatkowe pomieszczenia pełniące funkcje przechowalni.

OPIS DZIAŁKI:

Działka na której posadowiony jest budynek ma powierzchnie wynoszącą 1081 m2. Jest ona płaska i w większości swej biologicznie wolnej przestrzeni porośnięta trawą. Wjazd na posesje i dojazd do garażu jest pokryty kostką. Możliwe jest parkowanie kilku samochodów na podjeździe. W tylnej części działki znajdziemy taras o powierzchni 6 m2.

OPIS LOKALIZACJI:

Lokalizacja to wieś Kanie pod Warszawą. W bliskiej odległości od działki znajduje się stacja WKD Kanie Helenowskie (około 500m). Czyli istnieje alternatywna metoda dotarcia do centralnych dzielnic Warszawy przy jednoczesnym zamieszkiwaniu w cichej i zielonej okolicy. Dotarcie samochodem do centrum Warszawy też jest bezproblemowe, zajmuje około 30 minut.

Serdecznie zapraszam na prezentację! Dom jest po prostu zjawiskowy z niepowtarzalnym klimatem!

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl