Krynica-Zdrój, ul. Zamkowa

Dom (Wolnostojący) , 260 m2

1 290 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 315134
Powierzchnia: 260 m2
Powierzchnia działki: 983 m2
Liczba pokoi: 11
Rok budowy: 2002
Balkon: 2
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 4961.54 PLN
Cena: 1 290 000 PLN

Opis nieruchomości:

Duży dom w Krynicy-Zdrój na stoku góry Krzyżowej z pięknym widokiem na dolinę i krystalicznie czystym powietrzem (powyżej linii zanieczyszczeń miejskich) Pieszo kilka kroków do wyciągu narciarskiego Henryk. Dom z 1969 roku rozbudowany w 2002 roku i potem ponownie zmodernizowany w 2008 roku. Bardzo ładna bryła budynku pomimo jego sporych wymiarów, wysokiej jakości fasada kamieniem i drewnem. Ściana lasu w dwóch stron działki, kameralny ogródek, a podjazd i ścieżki wyłożone kostką granitową. Estetyczna zabudowa sąsiadów, piękny widok na dolinę. 
Wolnostojący garaż o powierzchni 21,5m2 pomieści nie tylko duży samochód ale także sprzęt ogrodniczy i rowery.

Na miłośników sportów zimowych jest osobna narciarnia z suszarką do butów! Wyciąg narciarski Henryk jest oddalony od domu o kilka minut na piechotę. Dojdziesz do stoku w butach narciarskich lub snowboardowych! Do centrum deptaka jest około 500 m.

Pełne uzbrojenie (prąd, gaz, woda, kanalizacja sanitarna, telefon)

Wspaniała oferta dla dużej rodziny lub jako drugi dom wakacyjny (letni/zimowy) do spędzania wolnego czasu z rodziną lub znajomymi. Szukasz ciszy, świeżego powietrza, prywatności i sprawnego technicznie domu bez niespodzianek, to właśnie ten dom jest dla Ciebie.

Część domu może być dodatkowo wykorzystywana na krótkoterminowy najem.
Cztery poziomy z wydzieloną klatką schodową z której są trzy osobne wejścia na każdy poziom. Pozwala to na pobyt 3 oddzielnych grup gości z pełnym węzłem sanitarno-kuchennym oraz umożliwia dostęp do poziomu zero na którym znajdują się przestrzenie wspólne (salon, dodatkowa kuchnia, pokój kominkowy i wc). W domu w sumie jest obecnie 9 oddzielnych sypialni i dwa pokoje dzienne oraz 4 łazienki.

Zadzwoń i umów się by obejrzeć ten piękny dom, który stanie się Twoim azylem. Na co dzień lub na zimowe i letnie eskapady dla całej rodziny i Twoich znajomych.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
EAST WEST REALS
Spółka z o.o. Świat Nieruchomości

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl