Budy Przytockie, ul.

Dom , 60 m2

280 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 326495
Powierzchnia: 60 m2
Powierzchnia działki: 236 000 m2
Cena za m2: 4666.67 PLN
Cena: 280 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedania malownicze siedlisko w spokojnej miejscowości Budy Przytockie. Położone jedynie 6 km od trasy A2 dzięki czemu z Warszawy dotrzemy tu w niecałą godzinę. Do pobliskiego Mińska Mazowieckiego mamy jedynie 15 min samochodem, a najbliższym miasteczkiem jest Kałuszyn.
Działka położona w centrum wsi otoczona innymi domami. Asfaltowa droga ułatwia dojazd latem oraz zimą. Nowe domy w okolicy pokazują, że mimo położenia na uboczu jest to atrakcyjne miejsce do mieszkania lub wyciszenia i wypoczynku.
Piękna okolica zachęca do jazdy rowerem lub konno. Otwarte przestrzenie oraz lasy zapewnią zajęcie o każdej porze roku. W pobliskim Kałuszynie znajdziemy Zalew Karczunek, do którego dotarcie rowerem zajmie nam jedynie 20 min. Zorganizowana okolica, boiska do gry w piłkę oraz siatkówkę, mały amfiteatr, ogromna plaża oraz wydzielone kąpielisko dla dzieci zapewnią miłe spędzenie czasu podczas największych upałów.
W skład siedliska wchodzi dom drewniany z lat 60-tych o powierzchni około 40m2 oraz pozostałości budynku gospodarczego. Do budynku mieszkalnego doprowadzony jest prąd oraz woda z wodociągu.
W domku znajdziemy dwa pomieszczenia z rzadko spotykanym kuchnio-piecem kaflowym. Drewniane ściany wyposażone w nowoczesne okna pozwalają się ukryć przed chłodem i deszczem. W środkowej części działki znajdują się pozostałości budynku gospodarczego.
Szerokość działki od drogi to 35 m w dalszej części rozszerza się do 40m. Natomiast długość to ponad 590m. Większa część z ponad 2ha jest ogrodzona i częściowo porośnięta drzewami. Pagórek za budynkiem gospodarczym pozwala nam podziwiać panoramę całej okolicy. Na terenie poniżej pagórka można wygospodarować miejsce na staw. Czysty i nieskażony teren przyciąga dzikich mieszkańców lasu których łatwo tutaj spotkać.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Halina Charłamowa

Telefon : 794701907

biuro@ew-reals.pl